MENÜLER
DUYURULAR
TALAŞLI İMALAT MAKİNA PARKURU
Talaşlı İmalat Makina Parkurumuzda, yaptığımız tasarımlar sonucu ortaya çıkan makine parçalarının üretimi teknik resmine uygun olarak hassas bir şekilde, CNC tornalarda veya CNC İşleme Merkezlerinde, lisanslı olarak kullandığımız CAM programlarında yazılan takım yolları ile işlenir.

İşlenen parçaların işleme sonucu ölçü kontrolleri yapıldıktan sonra ön montaj işlemleri yine bu atölyemizde yapılır.
Montajın üretimin en önemli unsurlarından biri olduğunun farkında olan firmamız, işleme esnasında gösterdiği gerekli titizliği ve hassasiyeti montaj esnasında da göstermektedir.

Aynı şekilde müşterilerimizin kendi tasarımları sonucu ortaya çıkan Makine veya Kalıp parçalarının STEP, IGS formatlı SOLİD (KATI) resimlerinin üzerine yine CAM yazılarak, tornada veya işleme merkezinde talaşlı imalatı yapılabilir.

Ayrıca alıştırmalı veya numune olarak üretilen az sayılı parçaların üretiminin yapılabilmesi için iki adet Üniversal Torna Tezgahımız ve iki adet te Üniversal Kalıpçı Freze Tezgahımız yine bu atölyemizde bulunmaktadır.

Otomatik şerit Testere tezgahımız ve sütünlu matkap tezgahımız atölyemizin sıklıkla kullanılan olmazsa olmazlarındandır.