MENÜLER
DUYURULAR
SHEET METAL MAKİNA PARKURU

 Yeni İz Makina Sheet Metal atölyesi olarak hizmet vermekteyiz.

Öncelikle firmamız ait olan tasarımların imalatı için, ürünlerimize ait Sheet Metal, Kaynaklı Birleştirme, Bükme ve Montaj işlemlerini yapılıp müşterilerimizin hizmetine sunulmaktadır.

Buna bağlı olarak müşterilerimizin kendisine ait olan proje ve tasarımların teknik resimleri incelenip, bu konuda yapılabilecek işlemler müşterimizle yapılacak değerlendirmeler sonucu gerekli hizmet verilmektedir.

Ayrıca her türlü elektrik Pano, Tablo, Kumanda Masaları, Kabin İmalatı Sheet Metal olarak ve Profil, Köşebent NPI – NPU gibi doğrama hizmeti ve yapılacak pano, kumanda masaları, tablo ve kabinlerin kablajını da kendi bünyemizde yapabilecek alt yapımız mevcuttur.

Makine parkımızda bulunan 80 tonluk, 35 tonluk ve 20 tonluk Eksantrikli Pres, Otomatik Şerit Sac Sürücü ve Rulo Açıcılar ile piyasaya her türlü kalıplı, kalıpsız (müşteriye ait kalıplarla) baskı işlemi yapılmaktadır.

Atölyemizde argon, gümüş, elektrik ve gazaltı kaynak için müşterilerimize işin yapısı, malzemenin analizi doğrultusunda hizmet verebilecek alt yapımız ve teknik alt yapımız mevcuttur.

Ayrıca makine parkımızda bulunan 4x3000 (HGM) vasıtası ile fason dilme ve kesim hizmeti verilmektedir. Buna paralel olarak yine makina parkı makine CNC Abkant bükme presi mevcut olup 0,30mm ila 3,00mm kalınlığında ve 2500mm uzunluğunda her türlü sacın teknik resme uygun olarak büküm işleri yapılmaktadır.