MENÜLER
DUYURULAR
Yeniz Makina İmalat Sanayi Hakkımızda
2006 yılında yepyeni anlayışlar ile ve yepyeni takım tezgâhları ile kuruldu firmamız.

Birikmiş tecrübesiyle oluşturduğu deneyimlerini insanlık ve memleket yararına kullanmak için verilen karardan sonra yola çıktı.

Makine parçaları imalatı, özel makine tasarım, imalat, itinalı montaj yapabilme özelliklerine sahip tecrübeli kadrosunu, öncelikle ölçü kontrolü sağlayabilen özelliklerle donattı.

Kesme, bükme kalıplarında, hassas kalıp kesimlerinde Tel Erozyon ve Hızlı Delik Delme Tezgâhlarımız ile değerli fabrikaların, işletmelerin ve kalıpçı esnafımızın çözüm ortağı olabilmek için olanca tecrübesini ortaya koymaktan imtina etmedi.

2010 yılından itibaren dünyada sıklıkla kullanılmaya başlayan Roll-Form makinalarının imalatına başlamış ve tasarımı kendi bünyesinde oluşturulan bir projeyle “M Profil” makinalarının imalatını gerçekleştirmiştir.

Amacımız gittiğimiz yollarda başarabildiğimiz oranda YENİ İZ bırakabilmektir.

Bunun için sürekli yenilenmeye ve gelişen teknolojiye ayak uydurmaya çalışmaktadır, edindiği her tecrübeyi yine esirgemeden paylaşmaktadır.

Yatırımını öncelikle insana ve sonra teknolojiye yapmaktadır.

Ana prensiplerimizden en önemlisi, dürüstlüğü şiar edinip, ödün vermemek ve dürüstlüğümüzü kalitemize yansıtmaktır.

Ardımızda bırakacağımız YENİ İZ lerin kalıcı olabilmesi içindir bütün gayret ve çalışmalarımız…

İnanıyoruz ki;

Memlekete çakılan küçücük bir çivi, temele koyulan bir tuğla olup, yavrularımızın yarınlarını inşa edecek binanın temellerine konmaktadır.

Bu amaçlarla yola çıktık, hep ileri bakmayı “İki günü biri birine eşit olan bizden değildir...” düsturuna göre hareket etmeyi hedefledik…

Yolun uzun ve çileli olduğunun bilincindeyiz…

Bu memleket bizim ve biz onun aşığıyız…

Attığımız her adımın önce memleketimiz, sonra tüm insanlık için olması samimi dileklerimizdir.